Opublikowano Dodaj komentarz

Adwokat Wieruszów

Pracownicy Kancelarii pomagają w odzyskiwaniu należności pieniężnych, ruchomości i nieruchomości. 2. Z ofertą Kancelarii nasi klienci mogą zapoznać się na stronie internetowej arturdembny.pl. 3. Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Artura Dembnego specjalizuje się w udzielaniu kompleksowej pomocy prawnej.

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Artura Dembnego – adwokat Kępno, Ostrzeszów – jest specjalistą w udzielaniu kompleksowej pomocy w kwestiach prawnych dla firm jak również klientów indywidualnych, zapewniając pełne wsparcie w najbardziej złożonych sytuacjach.

Specjalność Kancelarii to:
– Prawo karne – obrona osób , które zostały oskarżone, reprezentacja w śledztwach oraz dochodzeniach, profesjonalna pomoc w przypadku aresztowań oraz w postępowaniach wykonawczych.
– Prawo cywilne – mocną stroną kancelarii Artura Dembnego są przede wszystkim sprawy majątkowe, sprawy rzeczowe i sprawy spadkowe, w tym dochodzenie żądań a także roszczeń.
– Windykacja – pracownicy naszej kancelarii pomagają w odzyskaniu ruchomości, nieruchomości, należności pieniężnych na drodze polubownej jak również sądowej.
– Obsługa prawna działalności- kompleksowa obsługa przedsiębiorców, w tym także spółek – ich zakładanie, przekształcenia, obsługa istniejących podmiotów, likwidacja.

Artur Dembny – adwokat Ostrzeszów, Oleśnica, Krotoszyn, Wieruszów – z ofertą naszej kancelarii adwokackiej można zaznajomić się na stronce arturdembny.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *