Zatrudnimy mechanika/konserwatora

KONTAKT

Płotowo - Dodane przez kadry4 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy mechanika/konserwatora

Mielewczyk Spółka Jawna działa na rynku od 25 lat, współpracuje z klientami w Polsce, Europie i Azji. Posiada mocną pozycję na rynku, dynamicznie się rozwija i podejmuje nowe inwestycje. Jedną z nich jest otwarcie nowoczesnego zakładu przetwórstwa mięsnego, w związku z czym poszukujemy pracowników na stanowisko:

STANOWISKO Mechanik/ konserwator
Miejsce pracy: Gowidlino (gmina Sierakowice), Dzierżążno (gmina Kartuzy)

OFERUJEMY:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w środowisku gdzie zdrowy rozsądek jest najwyższą wartością,
perspektywy rozwoju zawodowego,
podnoszenie kwalifikacji,
ciekawą, pełną wyzwań pracę

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obsługa, konserwacja i modernizacja maszyn, urządzeń i instalacji,
rozpoznawanie przyczyn awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
analiza i kontrola parametrów pracy maszyn i urządzeń,

OCZEKUJEMY:
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, czytanie schematów,
praktycznej wiedzy z zakresu budowy i eksploatacji maszyn,
mile widziane uprawnienie elektryczne SEP,
gotowości do pracy w systemie zmianowym,
otwartości na nowe wyzwania i doświadczenia
umiejętności wykazania się wiedzą merytoryczną i praktyczną,

Podejmij z nami wyzwanie, jeżeli jesteś ambitny, nie boisz się nowych wyzwań dołącz do nas. Prześlij CVl, tel. 58 694 28 15

Mapa PłotowoProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy mechanika/konserwatora

Polecane, ciekawe strony z Bytowa. Prowadzisz serwis o Bytowie lub zwiazany z Bytów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Kurier Bytowski !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie !Zobacz stronę Serwis Internetowy Starostwa Powiatowego w Bytowie !Zobacz stronę Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytowie !Zobacz stronę Pomerania 24 !Zobacz stronę Urząd Miejski w Bytowie !Zobacz stronę Muzeum Zachodnio-Kaszubskie w Bytowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Bytów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Bytowa: Chojnice ogłoszenia - Szczecinek darmowe ogłoszenia - Sopot ogłoszenia bezpłatne - Gdynia ogłoszenia - Gdańsk sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję