Opublikowano

Silniki Promotor

JPB SYSTEM zajmuje się handlem i dystrybucją przekładni i silników PROMOTOR, łożysk ślizgowych, łożysk liniowych, łożysk bezobsługowych, łożysk izolowanych, łożysk skośnych, tulei ślizgowe, sprzęgieł i produktów ściernych. Nasza firma jest solidnym partnerem dla swoich własnych nabywców, partnerem, który świadczy usługi o wysokiej jakości.

Nasza firma zajmuje się serwisem linii produkcyjnych, a do tego świadczymy usługi wypalania laserowego oraz plazmowego, cięcia mechanicznego a także prostego toczenia, frezowania. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wyspecjalizowanych pracowników.Misją naszej firmy jest oferowanie nabywcom najlepszych usług z zachowaniem najniższych cen.

Jeśli potrzebujesz dobrego partnera, który wesprze prowadzoną przez ciebie działalność a także zaspokoi Twoje osobiste potrzeby, JPB System jest doskonałym wyborem. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w wyborze najlepszych jakościowo produktów i najrozsądniejszych rozwiązań. Nasza misją jest spełnienie Twoich wymagań. Będziemy ciężko pracowaćażeby zapewnić najwyższą jakość produktów i usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, by dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach.